Meningen.
Det är mycket möjligt att du kan känna
välbehag här..

Jo för den här Filipendulskawebben är liksom
gjord för det...
Du känner säkert det.... om du är öppen
vill säga..
Har du lite svårt att ta emot.. kanske är din väg
lite trixig och krokig ...
Då vill jag vara din ..

jo för här du kan få.. lite ljusa stunder ... lite goda signaler
Mmmm.. det är liksom det... som är
meningen..
här hos
Anna Filipendula Rudbeckia.
( Himmel vilka namn jag har.. )
Mmmen mmmmm....!!! Jag upphör aldrig att förvånas och glädjas över dina bilder och dina ord...det finns bara ett att säga: Mmmmmmmmmm...... L
Du är bättre än föreläsningen jag var på...känner man sig minsta stressad ta ett besök hos Anna...känn friden!
Kram kram raring
Ibland är det väldigt skönt att ta tag i din livlina...svänga in til DIG är ett måste :)
Jag är öppen så jag suger åt mig av allt du erbjuder. Det far omkring i min kropp som värsta vårvinden...M mmm /Kramen
Go morgon, ha en mkt bra dag... min började bra när jag landade här :o)
Alltid med förväntan, så tittar jag in här!
Vad ger mej Anna idag, av välbehag!
Här är gott att vara, lilla goa Anna!
Ps Kommer ej att se några vårblomster i helgen, hihi.
Titta in så förstår du varför. Kram. Ds
Här tittat jag alltid in med välbehag!
Undrar vad Anna ska bjuda på av njutning?
Sådan är du Anna FR, ger ögongodis!
Ja orden smeker du fram också!!!!! Kram
Ps Jag kommer inte att se några vårblomster på hela helgen, titta in så förstår du varför DS
Den här bloggen är så inspirerande och vacker. Kom på att jag har en vän som skulle behöva lite ljus i livet. Måste vidarebefodra denna länk till henne. Önskar dig och dina kära en underbar helg!
/Hella
mmmmm så är det !
Godförmiddag denna kalla "vårmorgon" -9.8 det känns inte vår. Efterlyser frk Vår idag Hon har givit sig iväg från sitt arbete stämplat ut lämnat landet är på väg kanske till Rom! Eller..Paris.Har erbjudit mig att hämta henne men uppropet har inte hörsammats tyvärr...Så jag gick hit in till Anna Filipendula Rudbeckia med de vackra namnen som hon fått av blomsterkungen själv! Kysser din sensuella "juvel" som visar sin vackrast sida för oss människor utan att begära något tillbaka Stärkt ända in i själen går jag ut igen. :)
Ja så hänger man här då, i Annas livlina. Men oj jösses vilka långa namn du har..ler, jag som klagade på mina föräldrar om mitt, de blev plötsligt kort.
Tulpaner - säg vad är väl som tulpaner.
Kramiz Anki N
Hohooo! De är ju som marsipan!!! Självlysande och fantastiska!
